E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 110ZW3S

Serie 110ZW3S

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 110ZW3S intro le serie: 110ZW3S serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd jach juntúul ti' le China nivel superior 110zw3s serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica le Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 110zw3s yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 110ZW3S Series

Introducción producto: 110ZW3S Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Meyaj ku polos
8
Meyaj ku fase
3
Tensión nominalVDC310170310170170170170
Velocidad nominalRPM3000300030002000240020002400
Par asab sustentación continuaN.m2.22.24.87.1647.168.5928.592
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m224667.167.16
Potencia nominalW62562512501250150015001800
Esfuerzo u torsión máximoN.m661217,9117,9121.4821.48
Sáasilo' wóolisU814.514.731.537.537.545
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0.770.770.7705950.505950.5
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM80.544.281.5862.9653.153.162.96
Inercia le rotorg. c㎡1.91.93.3555.95.9
Longitud u wíinkilalmm125125155185185210210
Rango voltajeVDC48 ~ 310
Gama velocidadRPM1000 ~ 3000
PesoKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: serie u 110zw3s, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: Serie 42ZW3SA

Uláak': Serie 57ZW3Y

Yik'áalil relacionados
Copyright © নায়ার মোশন প্রযুক্তি কো All rights reserved.

নায়ার মোশন প্রযুক্তি কো