E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 90ZW3S

Serie 90ZW3S

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 90ZW3S intro le serie: 90ZW3S serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd jach juntúul ti' le China nivel superior 90zw3s serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica le Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 90zw3s yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 90ZW3S Series

Introducción producto: 90ZW3S Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Meyaj ku polos
4
Meyaj ku fase
3
Tensión nominalVDC244848484848310310
Velocidad nominalRPM40004000200060002000400020006000
Par asab sustentación continuaN.m0.60,81.21.21.71.72.82.2
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m0.50,7111.61.52.52
Potencia nominalW2092932096283356285241256
Esfuerzo u torsión máximoN.m1.52.1334.84.57.56
Sáasilo' wóolisU17.324.217.43527.851.86.614.7
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Inercia le rotorkg. c㎡0.450.60,90,92.12.12.952.95
Longitud u wíinkilalmm68758888108108136136
Rango voltajeVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
PesoKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: serie u 90zw3s, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil
Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd