E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 86ZW3SA

Serie 86ZW3SA

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 86ZW3SA intro le serie: 86ZW3SA serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd juntúul ti' le China nivel superior 86zw3sa serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica leti' Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 86zw3sa yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 86ZW3SA Series

Introducción producto: 86ZW3SA Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Meyaj ku polos
4
Meyaj ku fase
3
Tensión nominalVDC24484831048310
Velocidad nominalRPM200040002000600020006000
Par asab sustentación continuaN.m0.840.841.681.682.522.2
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m0,70,71.41.42.12
Potencia nominalW1472932938794401256
Esfuerzo u torsión máximoN.m2.12.14.24.26.36
Sáasilo' wóolisU252424.710.83615.4
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0,0840.0870.170.390,1750.39
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM8.99.251841.318.541.3
Inercia le rotorKg. c㎡0,70,71.41.42.12.1
Longitud u wíinkilalmm71719898125125
Rango voltajeVDC12 ~ 310
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
PesoKg1.91.92.62.644
Hot Tags: serie u 86zw3sa, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: Serie 86ZW3S

Uláak': Serie 63ZYT

Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd