E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 86ZW3S

Serie 86ZW3S

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 86ZW3S intro le serie: 86ZW3S serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd jach juntúul ti' le China nivel superior 86zw3s serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica le Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 86zw3s yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 86ZW3S Series

Introducción producto: 86ZW3S Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Meyaj ku polos
8
Meyaj ku fase
3
Tensión nominalVDC48
Velocidad nominalRPM10003000100030001000300010003000
Par asab sustentación continuaN.m0.420.420.840.841.681.682.522.2
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m0.350.350,70,71.41.42.12.1
Potencia nominalW24.311073220147440220660
Esfuerzo u torsión máximoN.m1.051.052.12.14.24.26.36.3
Sáasilo' wóolisU2.868.65.717.111.434.317.251,5
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Inercia le rotorg. c㎡0.40.40,80,81.61.62.42.4
Longitud u wíinkilalmm585871719898125125
Rango voltajeVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama velocidadRPM1000 ~ 3000
PesoKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: serie u 86zw3s, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: Serie 90ZW3S

Uláak': Serie 86ZW3SA

Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd