E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 80ZW3S

Serie 80ZW3S

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 80ZW3S intro le serie: 80ZW3S serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd jach juntúul ti' le China nivel superior 80zw3s serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica le Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 80zw3s yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 80ZW3S Series

Introducción producto: 80ZW3S Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'obKúuchilo'ob80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Meyaj ku polos

8
Meyaj ku fase

3
Tensión nominalVDCVDC4848310310
Velocidad nominalRPMRPM2500300020002500
Par asab sustentación continuaN.mN.m1.562.94.24.8
Esfuerzo u torsión clasificadoN.mN.m1.32.43.54
Potencia nominalWW3407547331047
Esfuerzo u torsión máximoN.mN.m3.87.110.512
Sáasilo' wóolisUU28.362,89.513.5
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' uNm leti' u0,1210.0680,0420,121
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPMV LETI'E' KRPM108.877,565.7
Inercia le rotorg. c㎡Kg. c㎡1.051.822.632.97
Longitud u wíinkilalmmmm98122150160
Rango voltajeVDCVDC12 ~ 310
Gama velocidadRPMRPM1000 ~ 3000
PesoKgKg33.54.14.3
Hot Tags: serie u 80zw3s, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: 22JX10K-22ZWN45

Uláak': Serie 28ZW3Y

Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd