E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 57ZW3Y

Serie 57ZW3Y

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 57ZW3Y intro le serie: 57ZW3Y serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd juntúul ti' le China nivel superior 57zw3y serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica leti' Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 57zw3y yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 57ZW3Y Series

Introducción producto: 57ZW3Y Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Meyaj ku polos
4
Meyaj ku fase
3
Tensión nominalVDC24
Velocidad nominalRPM2000400060002000400060002000400020004000
Par asab sustentación continuaN.m0.190.190.190.3840.3840.3840.540.540,720,72
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m0.160.160.160.320.320.320.450.450.60.6
Potencia nominalW33.567100.56713420194188125251
Esfuerzo u torsión máximoN.m0.480.480.480.960.960.961.351.351.81.8
Sáasilo' wóolisU5.5811.116.711.122.233.315.631.220.841.6
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
Inercia le rotorg. c㎡60,560,560,5113113113181.5181.5242242
Longitud u wíinkilalmm5454547474749494114114
Rango voltajeVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Gama velocidadRPM2000 ~ 6000
PesoKg0.50.50.50.750.750.75111.251.25
Hot Tags: serie u 57zw3y, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: Serie 110ZW3S

Uláak': Serie 57ZW3S

Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd