E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Serie 42ZW3SA

Serie 42ZW3SA

Serie le producto: xma' escobillas DC MotorProduct nombre: 42ZW3SA intro le serie: 42ZW3SA serie == tia'al a wojeltik: ==

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd juntúul ti' le China nivel superior 42zw3sa serie fabricantes yéetel Páaybe'en, bey jump'éel empresa ku, k fábrica leti' Mantats' capaz u producir yik'áalil le serie 42zw3sa yéetel ma'alo'ob calidad yéetel tojol. Bienvenido in manik yik'áalil ti' to'on.

Serie le producto: kisbuuts'o' xma' cepillo le C.C.

K'aaba' producto: 42ZW3SA Series

Introducción producto: 42ZW3SA Series

== Tia'al a wojeltik: ==


Bix uKúuchilo'ob42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Meyaj ku polos

8

Meyaj ku fase

3

Tensión nominalVDC

24

Velocidad nominalRPM100030004000100030004000100030004000
Par asab sustentación continuaN.m0.0960.0960.0960.190.190.190.280.280.28
Esfuerzo u torsión clasificadoN.m0.080.080.080.160.160.160.240.240.24
Potencia nominalW8.32533.216.650672575100
Esfuerzo u torsión máximoN.m0.240.240.240.570.570.570,720,720,72
Sáasilo' wóolisU1.33.95.22.67.810.43.911.7215.63
Constante le esfuerzo torsiónNm leti' u0.1620.060.0450.1620.060.0450.1620.030.045
E.M.F u túumbenV LETI'E' KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Inercia le rotorg. c㎡242424484848727272
Longitud u wíinkilalmm464646626262787878
Rango voltajeVDC12 ~ 48
Gama velocidadRPM1000 ~ 4000
PesoKg0.30.30.30.440.440.440,560,560,56
Hot Tags: serie u 42zw3sa, China, fabricantes, Páaybe'en, fábrica, empresa, maan, yik'áalil

Chan xanab u: 32JXE30K-28ZY47P

Uláak': Serie 110ZW3S

Yik'áalil relacionados
Copyright © Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair kaajil tu'ux Technologies Co., Ltd